افزایش قیمت برخی محصولات کرمان موتور

افزایش قیمت برخی محصولات کرمان موتور

شرکت کرمان موتور به عنوان نماینده جک (JAC) در ایران، به تازگی قیمت جک S3 و S5 اتوماتیک را افزایش داده است.

با آغاز سال ۱۳۹۹، مدیران کرمان موتور تصمیم گرفته اند که طبق عادت هر ساله، بهای کارخانه ی برخی محصولات خود را مانند جک S5 و S3 به بازار آزاد نزدیک کنند. در پی این برنامه، این شرکت قیمت جدید محصولاتش را با مدل ۱۳۹۹ اعلام کرده است.
البته این افزایش قیمت از طرف کرمان موتور بی سابقه نبوده است و میتوان گفت به گونه ای شگرد این شرکت برای گران فروشی است.

جک S3 که پیش از این قیمت ۲۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را داشته است، طبق اعلام کرمان موتور امروز به بهای رسمی ۲۶۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده و افزایش قیمت را در کارخانه تجربه نموده است. جک S5 اتوماتیک هم که تا پیش از این قیمت ۳۰۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برایش در کرمان موتور اعلام می شد، امروز قیمت ۳۷۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان را در کارخانه تجربه می کند.

بدیهی است که افزایش قیمت های رخ داده در کارخانه ها می تواند تاثیر نامطلوبی را در شرایط فعلی بازار آزاد داشته باشد. با توجه به رکود موجود در بازار خودرو و از سویی دلال بازی های برخی گروه ها و افراد خاص، باید نهادهای نظارتی کنترل بیشتری بر قیمت خودروها در بازار و کارخانه داشته باشند.
همچنین اگر قصد خرید خودروی کارکرده یا حتی صفر را داشتید، با شرایط فعلی بازار قبل از انجام معامله با کارشناسی خودرو، جلوی ضرر های احتمالی را بگیرید.

نظرات
 
 
Captcha