فیس جدید شاسی بلند قلدر و جذاب چینی

فیس جدید شاسی بلند قلدر و جذاب چینی

در تاریخ 22 نوامبر نسل جدید چری تیگو 7 درحالی در نمایشگاه خودرو گوانگژو 2019 به معرض نمایش درآمد که از سوی سازنده به عنوان یک «نمونه نمایشی» معرفی شده بود. چه این خودرو نمونه نهایی باشد یا خیر، به هرحال نمایانگر زبان طراحی تازه محصولات شرکت چری در قالبی جدید است. 

در جلوپنجره چری تیگو 7 جدید آرم چری به چشم می‌خورد و بر روی درب عقب نیز عبارت تیگو 7 نقش بسته است، هرچند مقام مسئول شرکت چری اعلام کرد ممکن است در آینده نام این خودرو عوض شودو با نام چری تیگو ۷ عرضه نشود اما بعضی از رسانه‌های چینی می‌گویند که این خودرو نسل جدید تیگو ۷ خواهد بود. خبر خوب آن‌که این‌بار چری پیشرانه‌ای قوی‌تر برای تیگو 7 در نظر گرفته و علاوه بر موتور 1.5 لیتری توربوشارژر، این خودرو با پیشرانه 1.6 لیتری توربو نیز قابل انتخاب خواهد بود.

نتیجه تصویری برای چری تیگو 7 2020

سپر جلو تماما از ابتدا طراحی شده و لامپ‌های مه شکن، به صورت LED دوبل با ظاهری مقعر ساخته شده که نمایی بی‌نظیر دارد. در طراحی چراغ‌های عقب، سعی شده تا الگوی چراغ‌های عقب چری تیگو 8 ، عینا تکرار شود و یک اسپویلر بزرگ و ساده، این نما را تکمیل کرده‌ است. اگزوز‌های کرومی دوبل، نشان دهنده قرارگیری موتوری باحجم بیشتر در زیر کاپوت هستند و نشانه 290 TGDI ، احتمالا به ویژگی خاصی از پیشرانه اشاره دارد که در قسمتی از درب عقب چری تیگو 7 جدید حک شده است.

نتیجه تصویری برای چری تیگو 7 2020

با ورود به داخل کابین شاهد داشبوردی زیبا با دو رنگ مشکی و قهوه ای هستیم که در مرکز آن یک نمایشگر 9 اینچی لمسی چند منظوره قرار گرفته است که سرگرمی، اطلاعات و کنترل سیستم تهویه را در اختیار راننده و سرنشینان قرار می دهد. 

در قسمت فرمان، شاهد روکش چرمی، کروز کنترل و سایر کلیدهای کنترلی هستیم که با به کار رفتن نوار فلزی نقره ای رنگ، زیبایی خاصی به این بخش داده است.

نتیجه تصویری برای چری تیگو 7 2020

جنس صندلی ها از جنس چرم نرم قهوه ای رنگ با دوخت سفید بوده و از ارگونومی بالایی برخوردار اند. این صندلی ها توسط شرکت آمریکایی جانسون کنترلر، ساخته شده و در مسیرهای طولانی موجب خستگی سرنشینان نمی شود. فضای داخل کابین نیز برای سرنشینان بلندقد در ردیف جلو و عقب رضایت بخش بوده و این برتری این خودرو نسبت به سایر رقبا است.

از مهمترین امکانات رفاهی موجود در نسل جدید چری تیگو 7 می‌توان به تهویه مطبوع خودکار، ترمز برقی پارک و اتوهولد اشاره کرده که نشان دهنده ی پیشرفت فراوان این خودرو ساز چینی است.

نظرات
 
 
Captcha